دیشب، یلدا و این اولین روز زمستان

خوب یا بد، پرونده پر از برگ پاییز نیز بسته شد و پا به فصل سرد و سفید زمستان گذاشتیم. اول اینکه این شروع و آن پایان را تبریک می گویم و دوم، شکر و هزار مرتبه شکر خدا را که فرصتمان میدهد و نفسمان میدهد و قدرتمان تا برویم و برسیم… ان شاء الله.

دوست ندارم در بلاگ بدون دلیل و بی جهت بنویسم. پس بهتر است دو سه خطی در مورد خصوصیات متفاوت زمستان با هم باشیم: روزهای کوتاه و شبهای بلند، شبهاش جون میدن برای مطالعه و درس خوندن، وقت کافی و هوا هم طوریه که جز درس خوندن گزینه های زیادی باقی نمی مونه. البته طول زمان یک مساله است و “عرض” آن مساله دیگر، قبول دارید؟ گاهی طول مدت یک زمان در ظاهر کم است، مثلا یک ساعت اما چنان برکتی در همان یک ساعت هست که به اندازه سه چهار ساعت و بلکه بیشتر بازدهی و بهره وری دارد ( این را من عرض زمان می بینم، درست مثل برکت رزق حلال). برعکسش هم میشه، گاهی یک شب بلند زمستانی که خیال می کردی چقدر وقت داری و برای خودت برنامه ریزی ها کرده بودی، چشم به هم زدنی سپری می شود و  درس یا کار آدم جلو نمی ره ( راستی چرا اینطوریه واقعا؟ نمی نویسید این پایین نظرتون رو؟! خلاصه اینکه:

Long winter nights should be lived warm, wide, and bright 🙂

درباره علی عظیمی

به نام خدا 1- معرفی کلی: علی عظیمی، متولد 17 تیر 1361، کرمان، ایران متاهل، دارای دو فرزند، ساکن کرمان 2- تحصیلات: دانشگاه فردوسی مشهد‎ دکتری مدیریت -گرایش مدیریت منابع انسانی‎, 2012 - 2018 دانشگاه شهید باهنر کرمان کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی- گرایش کسب و کار جدید‎, 2010 - 2012 دانشگاه شهید باهنرکرمان‎ کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی‎, 2000 - 2004 3 - مشاغل: کانون زبان ایران استان کرمان مدیر استان 2016-2019 شرکت ایفاسازان پیشرو‎ مدیرعامل‎, 2010 - present موسسه علمی پژوهشی سوی امید‎ رییس هیات مدیره‎, 2008 - present دانشگاه پیام نور کرمان‎ مدرس‎, 2007 - present کانون زبان ایران‎ مدرس زبان انگلیسی واحد بزرگسالان‎, 2002 - present
این نوشته در گروهی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش * = 30